La Mon Reve Chardonnay Chenin Blanc 2010

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: La Şarapları yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay Chenin Blanc

La Mon Reve Chardonnay Chenin Blanc 2010.İzmir Torbalı'daki La Bağların organik üzümlerinden yapılmış. Masters of Wine Weekend İstanbul 2011 89 puan. Gusto 6 puan. Alkol:%13

Ahmet Gök
Canlı beyaz altın görünüşlü. Burunda olduça meyvemsi, kayısı, nektarin belirgin alınıyor. Damak burunla uyumlu, ilk anda hafif bir tatlımsılık öne çıkıyor.Orta gövdeli, dengeli bir beyaz şarap.Bitişte limon kabuğu tatları kalıyor.
84.48/1/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy