La Marechaude Pouilly Fuisse 2012

bolge: Bourgogne ulke: Fransa marka: Domaine Guerrin et Fils yıl: 2012 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonay
La Marechaude Pouilly Fuisse 2012.Burgundy Maconnais Pouilly-Fuisse, Ortalama yaşı 60 yılı bulan Chardonnay üzümlerinden yapılmış.%15 yeni meşe fıçı olmak üzere 10-12 ay meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Alkol:&13
Ahmet Gök
Canlı parlak saman sarı görünümlü... Burunda olgun meyvemsi tatlar şeftali, tarçın ve hafif tropik çağrışımlara meşe dokınuşu... Damak burunla uyumlu damağı dolduran orta kaygan gövdeye sahip, damakta ılık tereyağ kıvamında akıyor... Orta uzunlukta finalinde vanilyası ve meyvemsi tatlar kalıyor.
88.612/11/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy