Küp Boğazkere 2004

bolge: Denizli ulke: Türkiye marka: Küp Şarapçılık yıl: 2004 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Boğazkere

Küp Boğazkere 2004, Bekilli bağlarında yetişen boğazkere üzümlerinden üretilmiş. 2009 yılında şişelenmiş.Alkol % 11.5

Ahmet Gök
Parlak yakut ve canlı görünümlü. İlk burunda hafif topraksı ve animal tonlar.Gerilerden mürdüm eriği ve bögürtlen ve vişne. Damakta tanenleri ipeksi bir yumuşaklığa gelmiş, orta gövdeli dengeli, burunuyla uyumlu bir şarap. Yaşına göre oldukça iyi durumda. Alışılan boğazkereye oranla biraz yumuşak olsa da fiyat kalite dengesiyle dikkat çekici...
82.55/20/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy