I Sodi di San Niccolò 2003

bolge: Toskana ulke: İtalya marka: Castellare di Castellina yıl: 2003 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: %85 Sangiovese %15 Malvasia Nera
I Sodi di San Niccolò 2003, Colli della Toscana Centrale IGT bölgesi %85 Sangiovese %15 Malvasia Nera üzümlerinden yapılmış. Alkol:%14.5 WS:92 Puan.
Dr.Gürcan Vural
Açık yakut renkli, parlak temiz görünümlü, Burunda elma, ayva, karabiber, bahartalar, kırmızı meyveler, geriden ve ardından domates, Ağızda kompleks, gayet dengeli, uzun bitişli, mükemmel bir sangiovese örneği. Her türlü sosla hazırlanmış makarnalar, füme etli pizzalar, ve güçlü parmasan peyniri ile Keyifle içilecektir.
94.01/20/2011
Ahmet Gök
Yakut renginde disk açılmaya başlamış. Buurn zengin biber, ayva, vanilya, kuru et, baharatsı dokunuşlar.Damakta güçlü tanenler yuvarlanmış dengeli ve güzel keyifli içimli bir şarap.
92.21/20/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy