Harlan Estate 2002

bolge: Napa Vadisi ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Harlan Estate yıl: 2002 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon +
Harlan Estate 2002.25 Şubat 2012 The Marmara Taksim,Tadım Dostları,senenin zirvesi tadımında açıldı. Napa Valley'de Cabernet Sauvignon ağırlıklı Bordeaux kupajı. Robert Parker 100 puan, Wine Spectator 99 puan, Stephen Tanzer 97 puan. Alkol % 14.5
Ahmet Gök
Olgun vişne çürüğü, canlı ve parlak bir görünümü var. Burun çok zengin toprak, fıçı böğürtlen,kuş üzümü, mürdüm eriği kurusu çağrışımları kendini gösteriyor. Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde dolgun bir gövdeye sahip. Son derece güçlü olan tanenler ipeksi bir yumuşaklıkla sizi kendine bağlıyor. Güçlü ve tereyağı kıvamında olan şarap damakta adeta akıp gidiyor. Hafif bir vanilya, kuş üzümü ve tarçın tatlarını belli belirsizi hissediyorsunuz. Uzun finalinde alkolün hafif sıcaklığı ve baştan beri eksik olmayan zengin meyve lezzetleri kalıyor. 1997 rekoltesini çok sevmiş olsam bu 2002’de harika bir şarap. Her şarap severin tatması gereken şaraplardan.
98.73/12/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy