Hamilton Russell Vineyards Chardonnay 2013

bolge: Walker Bay ulke: Güney Afrika Cumhuriyeti marka: Hamilton Russell Winery yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay
Hamilton Russell Vineyards Chardonnay 2013. Walker Bay Hemel-en-aarde valley bölgesinden yetişen %100 Chardonay üzümlerinden winemaker Hannes Storm tarafından yapılmış.Fermantasyonu %86 fıçı %14 çelik tanklarda yapılmış 8 ay fıçılarda dinlenmiş.Platter's South African Wine Guide 4.5 puan,Wine Spectator 93,The Wine Advocate 92 puan,Decanter World Wine Awards 2014 Gümüş Madalya,International Wine Challenge 2014 Bronz Madalya. Alkol:% 13
Ahmet Gök
Canlı ve parlak limon çiçeği, hafif yeşil röfleli görünüm… Burunda belirgin bir fıçı üstünlüğünü, kızarmış ekmek tereyağı, vanilya, armut, pişmiş ayva çağrışımları… Damak burunla genel olarak uyumlu ve buruna oranla daha canlı… Ortanın biraz üzerindeki kaygan gövdelisiyle dengeli ve temiz yapılmış. Orta uzunluktaki finalinde portakal kabuğu acılığı kalıyor.
89.64/2/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy