Hahn Winery Pinot Noir 2012

bolge: Kaliforniya ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Hahn Winery yıl: 2012 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Hahn Winery Pinot Noir 2012. Kaliforniya Santa Lucia Highlands bölgesinde yetişen %100 Pinot Noir üzümlerinden yapılmış. %40'ı fıçı. Toplam 80.000 şişe üretilmiş.California State Fair 2014 Gümüş,San Francisco Chronicle Wine Competition 2014 Gümüş,Critics Challenge Wine Competition 2014 Gümüş Madalya. Alkol:%14.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak yakut görünümlü… Burunda belli belirsiz meşe çağrışımları, menekşe, kuş üzümü ve çilek… Damak burunla uyumlu ortanın az altında ince sayılabilecek zarif bir gövdeye sahip… Fıçı şaraba çok iyi entegre olmuş, meyvemsi dokunuşlar ve vanilya tatları damakta keyifli… İnce ama güçlü tanenleri, güçlü bir asitle desteklenince ortaya dengeli ve temiz yapılmış keyifli bir Pinot Noir örneği çıkmış… Uzun sayılabilecek finalinde vanilya ve kuş üzümü tatları kalıyor.
90.84/4/2015
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy