Gülor G Cabernet Sauvignon Merlot 2007

bolge: Trakya ulke: Türkiye marka: Gülor Şarapları yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Merlot

G Cabernet Sauvignon Merlot 2007. 14 ay meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Gusto 2010 Türkiye'nin en iyi şaraplar altın madalya. Alkol % 12.5

Ahmet Gök
Koyu bordo. Hafif animal tonlar ve sonrasında kırmızı erik, meyan kökü, yaban mersini, meşe, nane. Damak burunla uyumlu orta gövdeli, hafif partiküller hissediliyor. Vanilya biraz baskın tamenleri yuvarlanmış ideal içim olgunluğunda, dengeli bir şarap. Bitiş biraz kısa sayılabilir.
84.44/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy