Grüner Veltliner Black Edition 2013

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Weingut Ebner-Ebenauer yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Grüner Veltliner
Grüner Veltliner Black Edition 2013. Avusturya Burgenland Weinviertel Poysdorf bölgesinde yetişen Grüner Veltliner üzümlerinden yapılmış..Falstaff 93.95 puan. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Parlak beyaz altın görünümlü... Burunda zengin, nektarin, yeşil elma, limon çiçeği,greyfurt... Damak burunla uyumlu dengeli ve temiz yapılmış...Ortanın biraz altında zarif ve mineralsi bir gövdeye sahip... Uzun sayılabilecek finalinde tazeleyici mineralsi tatlar kalıyor..
92.711/22/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy