Greenock Creek Roennfeldt Road Shiraz 2002

bolge: Barossa Valle ulke: Avusturalya marka: Greenock Creek yıl: 2002 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
Greenock Creek Roennfeldt Road Shiraz 2002.Barossa Valley 'de 100 shiraz üzümlerinden yapılmış toplam 2500 şişe üretilmiş. Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları Avusturalya'nın En İyi Shiraz tadımında açıldı. Jay Miller - Robert Parker Wine Advocate 100 puan. Alkol:%16.5
Ahmet Gök
Koyu borda renk hafif hafif kiremit rengine dönmeye başlamış, canlı ve parlak görünümlü... Burunda zengin meyvemsi ve baharatsı çağrışımlar... Karanfil, karadut, tarçın, nane, mayhoş elma...Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde güçlü bir gövdeye sahip, çok yüksek alkol ve ondan biraz daha yüksek asittitesiyle ilginç bir şarap...Damakta iyice yumuşamış tanenleriyle damakta hafif, mayhoş tatlarla, geride biraz ekşimsi tatlar kalıyor...Uzun finalinde karanfil ve ekşi kuru erik tatları kalıyor.
92.71/21/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy