Gran Feudo Rosado 2009

bolge: Navarra ulke: İspanya marka: Julian Chivite yıl: 2009 tur: Roze Şaraplar üzüm: Garnacha
Gran Feudo Rosado 2009.İspanya'nın Navara bölgesi Garnacha üzümlerinde yapılmış. Alkol %13. Gusto Dergisi ilk tadım notu:6.5 puan.
Admin
Canlı gelincik renginde. Burunda damak uyumlu, dengeli, meyvemsi dokunuşlar önde, nar, çilek daha belirgin. Orta gövdeli, ağızı dolduran, hoş içimli keyifli bir roze, yaz sıcaklarından iyi gider. Renk ve damakta kırmızı şarap yakın, öyle yemeklerinden bir kadeh iyi gelir...
82.47/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy