Gordias Roze 2010

bolge: Ankara ulke: Türkiye marka: Irmalı Şarapları yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Kalecik Karası

Gordias Roze 2010. Ankara Polatlı ilçesindeki Irmalı mevkiinde yetişen Kalecik Karası üzümlerinden yapılmış. Gusto 6 puan.Alkol:12.5

Ahmet Gök
Koyu Pembe, canlı, berrak ve parlak bir görünüme sahip. Burunda fazla derinliği olmasa da kiraz ve çilek kendini hissediyor. Damak burunla uyumlu ve dengeli bir şarap, roze şarap olmasına rağmen hafifde olsa kendini tanenler hissediyor. Ağızı dolduran orta gövdesiyle yazın illede kırmızı şarap arayan şarap severlere önerilir.Kırmızıya yakın keyifli bir roze.
83.23/31/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy