Franz Hirtzberger Grüner Veltliner Smaragd Honivogl 2010

bolge: Wachau ulke: Avusturya marka: Weingut Franz Hirtzberger yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Grüner Veltliner

.Franz Hirtzberger Grüner Veltliner Smaragd HonivoglŞarap Dostları Derneği, Avusturya Başkonsolosu Mr Paul Jenewein himayesinde, 26 Kasım 2011 tarihinde Avusturya Şarapları Tadımı’nda açıldı. Avusturya'nın yerel üzümüm Grüner Veltliner yapılmış.Robert Parker 94 puan. Alkol:%13.5

Ahmet Gök
Berrak beyaz altın görünümlü. Burunda fazla derinliği olmasa da muz, armut, tatlı greyfurt ve kavun alınıyor. Damak burunla uyumlu orta sayılabilecek bir gövdeye, yüksel alkol ve asittiye sahip. Denge biraz alkol den yana kaymış gibi mineralle tatlı dokunuşlar muz, kavun, tatlı yeşil elma zayıfta olsa alınıyor. Kısa sayılabilecek bir bitişinde armutsu tatlar kalıyor.
88.812/8/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy