Erkul Uluca Gamay 2011

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Uluca Şarapları yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Gamay
Erkul Uluca Gamay 2011. Trakya'da Mürefte bölgesinde yetişen % 100 Gamay üzümlerinden yapılmış... Alkol:%13
Ahmet Gök
Mor röfleleriyle göz alıcı, canlı ve berrak yakut görünümlü... Burunda hafif kırmızı meyve dokunuşları vişne, kiraz çok da olsa hissedilen karanfil... Damak burunla uyumlu, ortanın biraz altında gövdeye sahip... Çok az da olsa alkol birazcık kendini fazla hissettiriyor. Hatları yuvarlanmış tanenleriyle son derece rahat ve yumuşak içimli...Orta uzunlukta finalinde vişne dokunuşları ve alkol sıcaklığı kalıyor... Güçlü ve sert şarap sevmeyenlere önerilir...
84.24/16/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy