Duval-Leroy Authentis 'Cumieres' Millesime Organic 2005

bolge: Champagne ulke: Fransa marka: Champagne Duval Leroy yıl: 2010 tur: Köpüklü Şaraplar üzüm: Pinot Noir
Duval-Leroy Authentis 'Cumieres' Millesime Organic 2005. Ecocert FR-BIO-01 tarafından sertifikalı organik tarımda yetiştirilen %100 Pinot Noir üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12
Ahmet Gök
Parlak saman sarısı görünümlü… Burunda hafif maya çağrışımlarını çiçeksi ve meyvemsi tonlar izliyor… İnce baloncuklarıyla keyifli… Damakta dolgun ve kıvamlı nektarin ve limonsu tatlar belirginleşiyor… Orta uzunluktaki finalinde mineralsi ve meyvemsi tatlar kalıyor..
88.85/14/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy