Domaine William Fèvre Chablis Grand Cru Les Clos 2007

bolge: Chablis ulke: Fransa marka: Domaine William Fèvre yıl: 2007 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay
Domaine William Fèvre Chablis Grand Cru Les Clos 2007.Gence Alton ile Olağanüstü Beyazların Tadımı,Kayra Wine Center, Mimolett Teras İstanbul 2 Haziran 2011'de açıldı.%100 Chardonnay üzümünden yapılmış. Burgonya,Chablis Grand Cru bölgesi Les Clos bağlarında organik tarımla yapılmış. 12 ay eski meşe fıçılarında dinlendirilmiş.Toplam 500 kasa üretilmiş. Robert Parker,Wine Advocate 94 puan, Wine Spectator 93 puan.
Ahmet Gök
Canlı limon açık limon sarısı görünümde. Burunda minarelsi tonlar, limon, beyaz greyfurt ve belli belirsiz fıçı. Damak Burunla uyumlu. Minaralsi tonlar ve meşe dokunuşları yumuşak içimli fakat yoğun tatlarıyla stili olan bir güzel bir şarap. Bulunduğu ve görüldüğü her yerde keyifle içilir.
93.97/9/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy