Domaine Ramonet Chassagne-Montrachet 1er Cru Morgeot 2007

bolge: Montrachet ulke: Fransa marka: Domaine Ramonet yıl: 2007 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay
Domaine Ramonet Chassagne-Montrachet 1er Cru "Morgeot" 2007.23 Temmuz 2011 Cumartesi İzmir Anemon Hotel.'de Mustafa Çamlıca, Aslı Odman, Akın Gürbüz, Danthe Balthazar, Umut Özdemir, Murat Mumcuoğlu, Wolfgang Dalheim ve Şarap Tutkunları: Ayhan Güleyen, İlker Özdemir, Arif Öncü Umay Çeviker 'in katıldığı Meursault kör tadımında açıldı. Alkol:13.5
Ahmet Gök
Parlak limon çiçeği sarısı. Burunda badem, yeşil ekşi elma,hafif fıçıdan gelen dokunuşlar. Damak burunla uyumlu yüksek asit.Süt ve tereyağimsi bir kayganlikta. Mineralsi tonlara ortanın biraz üzeri gövdeye ve uzun sayılabilecek bir bitişi var.
91.410/15/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy