Domaine Pierre Usseglio et Fils Chateauneuf-du-Pape Reserve des Deux Freres 2007

bolge: Chateauneuf du Pape ulke: Fransa marka: Domaine Pierre Usseglio & Fils yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: %90 Grenache % 10 Syrah
Domaine Pierre Usseglio et Fils Chateauneuf-du-Pape Reserve des Deux Freres 2007.Robert Parker 100, Wine Spectator 92, Stephen Tanzer 95 puan.Şarap Dostları Derneği, Chateauneuf du Pape Tadımı,Önolog Gerald Lafont katımıyla 14.01.2012 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı. %90 Grenache % 10 Syrah üzümlerinden yapılmış. Alkol:% 15
Ahmet Gök
Koyu bordo siyaha yakın canlı ve berrak bir görünümü var. Burunda oldukça zengin ön burunda beton küvlerden gelen hafif itici kokular sonrasında tarçın,karabiber,vişne, meyan kökü ve ıslak çay dokunuşları. Damak buurnla uyumlu ağızı dolduran bir gövde belirgin bir asit ve yüksek alkol kendini hissetiriyor. Güçlü tanenleri pastelsi bir dokuya burunmuş,güçlü ama zarif damağı yormuyor, uzun sayılacak finalinde vanilyadan karanfille son derece zengin kırmızı meyve tatları kalıyor.
97.61/28/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy