Domaine Pierre Andre Châteauneuf-du-Pape 2007

bolge: Chateauneuf du Pape ulke: Fransa marka: Domaine Pierre Andre yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: % 80 Grenache,% 10 Syrah,% 8 Mourvèdre,% 2 Cinsault, Muscardin, Counoise, Picpoul ve Vaccarese
Domaine Pierre Andre Châteauneuf-du-Pape 2007.Jancis Robinson 16 puan.Organik ve Bio-Dinamik tarım uygulanan eski asmaların üzümlerinden,% 80 Grenache,% 10 Syrah,% 8 Mourvèdre,% 2 Cinsault, Muscardin, Counoise, Picpoul ve Vaccarese.Şarap Dostları Derneği, Chateauneuf du Pape Tadımı,Önolog Gerald Lafont katımıyla 14.01.2012 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı.
Ahmet Gök
Koyu bordo siyaha yakın canlı ve berrak bir görünümü var. Burunda oldukça zengin, kırmızı meyveler, böğürtlen, kiraz,demli çay, baharat tonları. Damak burunla uyumlu ortanın az üzerinde bir gövdeye güçlü ve sert tanenlere sahip. Yüksek alkol ve asit kendini hissettiriyor. Uzun sayılabilecek fianalinde meyvemsi ve baharatsı tatlar kalıyor.
85.81/15/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy