Domaine de la Taille Aux Loups Remus 2011

bolge: Loire ulke: Fransa marka: Jacky Blot yıl: 2011 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chenin Blanc

Domaine de la Taille Aux Loups Remus 2011. Loire vadisinde, Montlouis-sur-Loire apelasyonunda 50 ile 80 yıllık bağlardan yetişene % 100 Chenin Blanc üzümlerinden yapılmış. Gault & Millau Wine Guide 16 puan, Wine Spectator 89 puan. Alkol:%13

Ahmet Gök
Berrak beyaz altın ile hafif limon çiçeği sarılığına doğru canlı bir görünüm... Burunda son derece zengin, mineralsi dokunuşlar, nektarin,greyfurt,ayva çağrışımları...Damak burunla uyumlu orta gövdesi, şaraba ferahlık veren yüksek asiti ve insanın mutlu eden, yeşil elma, olgun tatlı ayva, nektarin tatlarının iyotsu bir lezzetle kaygan bir damak yolculuğunun sonunda, orta uzunlukta mineralsi ve meyvemsi tatlar kalıyor.
90.74/11/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy