Domaine Comte Georges de Vogüé Musigny Vieilles Vignes 2000

bolge: Bourgogne ulke: Fransa marka: Domaine Comte Georges de Vogue yıl: 2000 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir

Domaine Comte Georges de Vogüé Musigny Vieilles Vignes 2000. Musigny Grand Cru Appellation'undan. Robert Parker 93 puan, Stephen Tanzer 92-95 puan.Tadım Dostları Romanée Conti tadımında açıldı. Alkol %14

Ahmet Gök
Canlı koyu bordo görünüşlü. Burunda topraksı tonlarla başlayan açılma çiçeksi tonlara dünüşüyor. Menekşe,gül, gül suyu, tarçın, meyankökü, kırmızı erik. Burun genel olarak tadakla uyumlu orta gövdeli asit bir baskın, yüksek alkol ve vanilya kendini hissetiriyor. Son derece zarif bir dengeye sahip. Tanenler son derece yuvarlanmış tam içim olgunluğunda,belli belirsiz partiküller hissediliyor.Bitişi orta, yumuşacak bir yakıcılığı sahip güzel bir şarap.
93.34/3/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy