Cousino Macul Antiguas Reservas Cabernet Sauvignon 2009

bolge: Maipo Valley ulke: Şili marka: Cousiño-Macul yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon

Cousino Macul Antiguas Reservas Cabernet Sauvignon 2009. Maipo Vadisinde yetişen Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. 12 Fransız meşe fıçılarda 6 ayda şişede dinlendirilmiş.Robert Parker 89 puan,Stephen Tanzer 89 puan,Wine Enthusiast 89 puan ve San Francisco International Wine Competition 2012 Gümüş madalya. Alkol:%14

Ahmet Gök
Koyu bordo canlı ve parlak bir görünümlü. Burunda oldukça zengin,kiraz, kuş üzümü, nane,fıçı ve baharatsı tonlar. Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde bir gövde, güçlü tanenleri yüksek asiti alkolüyle güçlü bir şarap. Damakta özellikle kiraz, vanilya, bitter çikolata ve nane tatları belirgin. Uzun sayılabilecek finalinde hafif alkol yakıcılığı ve tanenlerin gücü kalıyor.
88.612/30/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy