Cot'N 2007

bolge: Trakya ulke: Türkiye marka: Gülor Şarapları yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Makbec%50, Petit Verdot %45, Merlot %5
Cot'N 2007, Gülor şarapları malbec ağırlık özel rezerv şarabı. 23 ay Fransız meşe fıçılarından dinlendirilmiş. Gusto 7.5 puan. Alkol %12.5.
Ahmet Gök
Koyu bordo, olgun kiraz, siyaha yakın. Mor röfleli. Meşe, toprak, olgun vişne ve kuru erik, baharatsı ve hafif pestilimsi dokunuşlar var. Damakta vanilya belirgin, gövdeli ve tanenleri güçlü olmasına rağmen yuvarlık hatlı.Hafif partiküller var. Bugün keyifle içibilecek kıvamda. Biraz daha yıllanma potansiyeli var. Gövdesine göre bitişi kısa sayılabilir. Temiz, dengeli ve güzel bir şarap.
83.34/2/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy