Corte Sant'Alda Amarone della Valpolicella Mithas 1997

bolge: Valpolicella ulke: İtalya marka: Corte Sant Alda yıl: 1997 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Corvina %30, Rondinella %30 ve Corvina Grossa % 40
Corte Sant'Alda Amarone della Valpolicella Mithas 1997. Corvina %30, Rondinella %30 ve Corvina Grossa % 40 üzümlerinden yapılmış. Marinella Camerani imzalı son şişe.Gambero Rosso 3/ 3  Robert Parker 92 puan. Alkol:%15
Ahmet Gök
Kiremit rengine dönmeye başlamış opak kırmızı görünümlü... Burunda oldukça zengin, toprak, fıçı, tarçın, kuş üzümü,tütün, kuru erik, meyan kökü... Damak burunla uyumlu ortanın az üzerinde ipeksi bir yumuşaklıkta gövdeye sahip. Damakta özellikle çikolata, vanilya, tarçın ve meyan kökü keyifli..Bugünlerde tam içimin zirvesinde... Uzun sayılabilecek finalinde kırmızı gül ve kırmızı erik kurusu tatları kalıyor.
96.62/17/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy