Corte Sant'Alda Amarone della Valpolicella 2001

bolge: Valpolicella ulke: İtalya marka: Corte Sant Alda yıl: 2001 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Corvina %30, Rondinella %30 ve Corvina Grossa % 40
Corte Sant'Alda Amarone della Valpolicella 2001. Şarap Dostları Derneği, Corte Sant’Alda Amarone della Valpolicella Dikey Tadımı; Four Seasons Bosphorus Otelde Signora Marinella Camerani ile açıldı. Corvina %30, Rondinella %30 ve Corvina Grossa % 40 üzümlerinden yapılmış. Alkol:%15.5
Ahmet Gök
İlk tattığım Corte Sant’Alda geçen zaman güzelliğine güzellik katmış… Renk çok hafif açılmaya başlamış, 2003 ve 2004 den daha canlı görünümlü… Burunda kiraz, meyan kökü, tarçın, karabiber, bitter çikolata.. Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde güçlü ve meyvemsi gövdesiyle dengeli ve yaşına göre oldukça genç bir şarap. Diğer yıllara oranla alkol finalde biraz daha fazla hissediliyor.
90.73/12/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy