Corte Sant 'Alda Ca' Fiui Valpolicella 2009

bolge: Valpolicella ulke: İtalya marka: Corte Sant Alda yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Corvina Grossa, Corvina Veronese, Rondinella, Molinara
Corte Sant 'Alda Ca' Fiui Valpolicella 2009. Valpolicella'da organik sertifikalı, biodinamik tarım ilkelerine uygulan bağların üzümlerinden yapılmış. Robert Parker 88 puan
Admin
Koyu vişne, hafif mor röfleli ve canlı bir görünüşle sahip. Burunda keçi boynuzu pekmezi, kırmızı erik, vanilya ve hefif meşe dokunuşları. Damakta burunla uyumlu ve dengeli bir şarap. Asit ve alkol biriz yüksek olsada yumuşak içimli, orta uzunlukta meyvemsi bir bitişi var.Fiyat kalitede dengesi iyi, ülkemizde de bulunan güzel bir şarap.
84.44/17/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy