Contemplations Merlot Malbec 2012

bolge: Slivengrad ulke: Bulgaristan marka: Katarzyna Estate yıl: 2012 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot Malbec
Contemplations Merlot Malbec 2012. Hitchcock ünlü film kuşlar temamlı etiketi olan şarap. Bulgaristan'ın Trakya vadisinde yetişen %70 Merlot %30 malbec üzümlerinden yapılmış. Alkol:% 14.5
Ahmet Gök
Hafif mor röfleli canlı parlak yakut görünümlü... Burunda fıçı, toprak, tütün ve kırmızı orman meyveleri... Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde dolgun bir gövdeye sahip, güçlü tanenleri ve onu destekleyen asiditesiyle dengeli ve temiz yapılmış bir Bulgaristan şarabı... Orta uzunluktaki finalinde keyifli vanilya ve çikolata tatları..
88.88/11/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy