Colome Torentes 2008

bolge: Salta ulke: Arjantin marka: Bodega Colome yıl: 2008 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Torentés

Colome Torentes 2008. 2300 metre yükseklikteki bağlardan elle toplanmış %100 torrontes üzümlerinden yapılmış. Gusto 6 puan.Alkol:%13.5

Dr.Gürcan Vural
temiz, parlak, altın sarısı renkli, burunda ekzotik meyveler, portakal kabuğu, vanilya, bal aromalarından zengin, damakta yağlı, gövdeli, dengeli, neşeli, nispeten uzun bitişli bir şarap. Sarımsak ve tereyağlı kızarmış ekmek üstünde iri karides ve lor peyniri üzerinde somon ile öneriyorum.
86.02/27/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy