Colomé Reserve Malbec 2008

bolge: Salta ulke: Arjantin marka: Bodega Colome yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: %90 Malbec, %8 Syrah, %2 Petit Verdot
Colomé Reserve Malbec 2008. Salta, Calchaquí Vadisi'nde yetişen %90 Malbec, %8 Syrah, %2 Petit Verdot üzümlerinden yapılmış 24 ay Fransız meşe fıçılarından olgunlaştırılmış....Şarap Dostları Malbec Tadımında açıldı... Stephen Tanzer 89 puan,Wine Enthusiast 87 puan, Robert Parker 94 puan... Alkol%16
Ahmet Gök
Koyu bordo, olgun siyah kiraz görünümlü hafif mor röfleli... Burunda zengin meşe, karabiber,tarçın, kırmızı elma kurusu, erik pestili, toprak... Damak buurnla uyumlu ortanın biraz üzerinde gövdesiyle dikkat çekici.. Vanilya, karabiber, bitter çikolata damakta hissediliyor. Kendini hissettiren güçlü ama zarif tanenleriyle ağızı dolduruyor... Orta uzunlukta finalinde karabibersi tatlar ve alkol kalıyor...Amaroneyi çağrıştıran yapısıyla keyifli bir malbec kupajı.
89.64/15/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy