Colgin IX Estate 2004

bolge: Napa Vadisi ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Colgin Cellars yıl: 2004 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: % 59 Cabernet Sauvignon, % 22 Merlot, % 13 Cabernet Franc ve % 6 Petit Verdot
Colgin IX Estate 2004. Kalifroniya Napa Vadisinde yetişen % 59 Cabernet Sauvignon, % 22 Merlot, % 13 Cabernet Franc ve % 6 Petit Verdot üzümlerinden yapılmış.Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları'yla tadıldı. Robert Parker's Wine Advocate 98 puan, Wine Spectator 93 puan, Stephen Tanzer 93-96 puan. Alkol%15.6
Ahmet Gök
Koyu bordo canlı ve parlak siyaha yakın görünümlü. İlk burunda biraz kapalı olsa da çabuk açılıyor; toprak, demli çay, nane, fıçı, böğürtlen çağrışımları. Damak burunla uyumlu güçlü tanenleriye gövdeli ve de dengeli , damakta özellikle vanilya, kurşun kalem, sedir dokunuşları...Uzun finalinde alkol tanen ve kırmızı orman meyveleri kalıyor...Bugünlerde keyifle içilebileceği gibi önümüzdeki 10 yılda da her zaman keyifle içilebilir.
96.74/11/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy