Colgin Herb Lamb Vineyard Cabernet Sauvignon 1997

bolge: Napa Vadisi ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Colgin Cellars yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon
Colgin Herb Lamb Vineyard Cabernet Sauvignon 1997. Napa Vadisi, Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış.28 Ocak 2012 Büyük Kulüp, Tadım Dostları, Kaliforniya Şarapları tadımında açıldı. Robert Parker 99 puan, Stephen Tanzer 94 puan, Wine Spectator 95 puan. Alkol % 13.7.
Ahmet Gök
Colgin Herb Lamb Vineyard Cabernet Sauvignon 1997 Koyu bordo canlı ve parlak görünümlü.Hafif hafif renk açılmaya başlamış. Burunda son derece zengin, mürdüm eriği meyan kökü, fıçı, ıslak toprak, nane, baharatsi tonlar ve gerilerden belirgin olarak demli çay dokunuşları.Bu keyifli kokular biraz hızlı dağılıyor. Ortanın bir gövdesiyle,vanilya ve kırmızı meyve tonlariyla dikkat çekici, baharatsi tatlar, güçlü ve bir o kadarda ipeksi bir tanen yapısı var. Yüksekte kuurulmuş asit alkol dengesiyle güçlü bir şarap örneği, uzun sayılabilecek finalinde tanelerin güç gösterisi ve tarçının baskın olduğu kahve ve baharatsı tatlar kalıyor. Şarapta güç sevenlere önerilir. Bugünlerde keyifle yudumlanabileceğimi gibi mahzen serüvenin uzun yıllar daha devam edebilir.
94.72/4/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy