Colgin Carriad Red 2002

bolge: Napa Vadisi ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Colgin Cellars yıl: 2002 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: % 58 Cabernet Sauvignon,% 28 Merlot,%7 Cabernet Franc ,% 7 Petit Verdot

Colgin Carriad Red 2002. 25 Şubat 2012 The Marmara Taksim,Tadım Dostları,senenin zirvesi tadımında açıldı. Napa Valley'de yetişen % 58 Cabernet Sauvignon,% 28 Merlot, %7 Cabernet Franc ve% 7 Petit Verdot üzümlerinden.2004 yılında şişelenen şarap filtrasyon işlemi görmemiş. Robert Parker 97 puan, Wine Spectator 95 puan, Stephen Tanzer 94 puan. Alkol % 15.7

Ahmet Gök
Koyu bordo siyaha yakın canlı ve parlak nane, meşe, toprak ahşap damak ve kırmızı meyve tonları belirgin olarak hissediliyor. Damak burunla uyumlu, oldukça güçlü ve sert tanenleri var. Alkol biraz fazla olsa da rahatsız etmiyor. Ortanın biraz üzerindeki gövdesi damağı dolduruyor. Tarçın, sedir, karanfil, vanilya damakta biraz daha belirgin hissediliyor. Uzun sayılabilecek finalinde hafif nane, akide şekeri ve mürdüm eriği tatları kalıyor.
92.53/11/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy