Clarendon Hills Brookman Syrah 1998

bolge: McLaren Vale ulke: Avusturalya marka: Clarendon Hills yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz

Clarendon Hills Brookman Syrah 1998.McLaren Vale, Fleurieu Yarımadası'nda yetişen %100 shiraz üzümlerinden yapılmış.Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları Avusturalya'nın En İyi Shiraz tadımında açıldı. James Halliday 90 puan, Jeremy Oliver 87 puan, Robert Parker 93 puan: Alkol:% 14

Ahmet Gök
Hafif bulanık yakut görünümlü. Burunda fazla derinliği olmasa da karanfil, tarçın çağrışımları...Damak burunla uyumlu ortanın çok az üzerinde ince sayılabilecek bir gövdesi var. Asit biraz belirgin olarak öne çıkıyor gibi..Orta uzunlukta finalinde baharatsı ve vişne çağrışımları kalıyor.
84.21/25/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy