Chateau Nuzun Rose 2011

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Chateau Nuzun yıl: 2011 tur: Roze Şaraplar üzüm: %65 Syrah, %27 Zinfandel, %8 Öküzgözü
Chateau Nuzun Rose 2011. Tekirdağ Çeşmeli Köyündeki bağlarda organik tarımla yetiştirilen %65 Syrah, %27 Zinfandel ve %8 Öküzgözü üzümlerinde yapılmış. Toplam 2034 şişe üretilmiş. Alkol: %12
Ahmet Gök
Kırmızıya yakın canlı vişne, parlak görünüm, hafif mor röfleler. Şişe dibinde hafif tortular oluşmuş. Zengin ve şenlikli bir buruna sahip vişne, kiraz, kızılcık şerbeti ve gerilerde hafifde olsa çilek tuşları. Damak burunla uyumlu, ortanın biraz altında gövdesi var. Alkol asit dengesi çok iyi, yumuşak içimli ve meyvece zengin bir damak. Uzun sayılabilecek finalinde vişne ve kiraz tatları kalıyor. Yazın illede kırmızı şarap içmek isteyenlere özellikle önerilir.
89.85/20/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy