Chateau Nuzun Cabernet Sauvignon 2010

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Chateau Nuzun yıl: 2010 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon

Chateau Nuzun Cabernet Sauvignon 2010.Organik Tarım ile Çeşmeli Bağları %100 Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış. Orta kavrulmuş yeni ve eski Fransız ve Amerikan meşe fıçılarda 7.5 ay olgunlaştırılmıştır. Gusto Şarap Kulubü Bir Üreticinin Anatomisi Chateau Nuzun tadımında açıldı.Masters of Wine İstanbul 2012 88 puan Alkol:14

Admin
Koyu bordu siyaha canlı ve parlak görünümlü...Burunda fıçı çok zayıf olarak kendini hissetiriyor.Toprak,tütün, nane, böğürtlen mürdüm eriği çağrışımları..Damak burunla uyumla ortanın biraz üzerinde gövdeye, dengeli kadifemsi bir yumusaklığı var....Hafif yakıcı ve meyvesim ve yıllanma potansiyeline sahip, içim olgunluğuna bir kaç yıl sonra ulaşacak gibi görünüyor...Orta uzunlukta finalinde güçlü tanen ve ince bir yakıcılık kalıyor... Güçlü şarap sevenler bugünlerde de keyifle yudumlayabilir..
88.88/29/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy