Chateau Nuz 2011

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Chateau Nuzun yıl: 2013 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah, Öküzgözü
Chateau Nuz 2011. Tekirdağ Çeşmeli Bağları'nda Organic tarımla üretilen,Cabernet Sauvignon, Merlot, Syrah, Öküzgözü üzümlerinden yapılmış 4 ay meşe fıçılarda dinlendirilmiş, bağında şişelen şaraba sınırlı filtrasyon uygulanmış. Alkol:%14.
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu bordo görünümlü... Burunda hafif meşe, kırmızı meyve ve baharatsı çağrışımlar... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde dolgun bir gövdeye, hatları biraz yuvarlanmış güçlü tanenlere ve güçlü asidik yapıyla birlikte biraz öne çıkmış alkole sahip... Vanilya, tütün, nane, çikolata, kramel,böğürlen... Fıçı şaraba çok iyi entegre olmuş. Orta uzunlukta finalinde kırmızı orman meyvleri ve vanilya tatları kalıyor. Önümüzdeki yıllarda performans izlenesi şaraplardan... Fiyat kalite performans pekiyi...
86.62/25/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy