Chateau Miraval Natouchka 2007

bolge: Côtes de Provence ulke: Fransa marka: Chateâu Miraval yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Syrah
Chateau Miraval Natouchka 2007. Angelina jolie ve Brad Pitt çiftinin sahip olduğu chateau.Côtes de Provence bölgesinde yetişen %100 Syrah üzümlerinden yapılmış. 12 Fransız meşe fıçılarda dinlendirilmiş.Gilbert & Gaillard 93/100, Vinalies Internationales 2011 Altın Madalya. Kn:89.8. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu bordo, siyaha yakın bir görünümü var. Burunda zengin baharatsı dokunuşlar, tarçın, karabiber, karanfil, fıçı toprak... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde gövdeye ve güçlü tanenleri sahip dengeli ve temiz yapılmış bir syrah örneği.Orta uzunluktaki fanilde insanı mutlu eden baharatsı dokunuşlar kalıyor.
89.83/11/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy