Chateau Mercian Private Reserve Kikyogahara Merlot 2006

bolge: Kikyogahara ulke: Japonya marka: Chateau Mercian yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot

Chateau Mercian Private Reserve Kikyogahara Merlot 2006, 2010 Japan Wine Challenge 'da bronz madalya almış. Kikyogahara bölgesinde yetişen Merlot üzümlerinde yapılmış. Alkol:%13

Ahmet Gök
Parlak yakut görünümlü. Burunda meşe, çilek, vişne ve çiçeksi dokunuşlar var. Damakta meşeden gelen bir vanilya orta gövdeli asit biraz ön planda olsada yumuşak içimli ve dengeli bir japon merlot.
81.12/13/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy