Chateau Lynch-Bages 1995

bolge: Pauillac ulke: Fransa marka: Château Lynch-Bages yıl: 1995 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon , Cabernet Franc , Merlot , Petit Verdot

Chateau Lynch-Bages 1995. Tadım Dostları Pauillac tadımında açıldı. Wine Spectator 90, Robert Parker 85 puan.Quarin 82 puan. Alkol %13

Ahmet Gök
Koyu bordo, canlı ve parlak görünüşlü. Burunda ıslak toprak, toprak, animal tonlar,meşe, nane ve vişne dokunuşları. Damak burunla uyumlu yüksek asit ve yüksek alkol kendini hissettiriyor. Hafif baharatsı tonlar ve kuru erik algılanıyor. Orta gövdeli, alkolun yakıcılığında orta uzunlukta bir bitişi var.
86.46/19/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy