Chateau Guiraud 2001

bolge: Sauternes ulke: Fransa marka: Château Guiraud yıl: 2001 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Semillon, Sauvignon Blanc
Chateau Guiraud 2001,Şarap Dostları Derneği Sauternes Tadımında açıldı.Robert Parker 94 puan. Wine Spectator:96 puan. Jancis Robinson 17 puan. Jean Mark Quarin 89 puan.
Ahmet Gök
Parlak saman sarı. Burunda kayısı, bal, şeftali marletı,badem. Damak burun ile uyumlu biraz şeker baskın gibi orta gövdeli ve dengeli bir yapısı var.Orta uzunlukta bir bitişi var. Bitişdeki meyvemsiliği güzel.
92.26/4/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy