Chateau Grand Puy Lacoste 2005

bolge: Pauillac ulke: Fransa marka: Château Grand Puy Lacoste yıl: 2005 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Kırmızı Bordeaux Kupajı

Chateau Grand Puy Lacoste 2005;Stephen Tanzer 90,93 puan, Robert Parker 93, 95 puan, Wine Spectator 92, 94 puan.

 

Ahmet Gök
Koyu bordo, güçlü bir buruna sahip, ıslak toprak, deri, kurşun kalem. Damakta oldukça yoğun olmakla birlikte tanenleri yuvarlanmış. Biraz erken açılmış hissi uyandırıyor. Damak güçlü ve kalıcı bir finale sahip. Uzun yıllar yıllanma potansiyeli var.
91.412/28/2010
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy