Chateau de Berne Terres de Berne 2011

bolge: Côtes de Provence ulke: Fransa marka: Chateau de Berne yıl: 2011 tur: Roze Şaraplar üzüm: 60% Cinsault,% 40 Grenache
Chateau de Berne Terres de Berne 2011. Côtes de Provence bölgesi 60% Cinsault,% 40 Grenache üzümlerinden yapılmış. Gusto Dergisi Eylül 2012 ayın yıldızıı 7.5 puan.Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Gülpembe, berrak ve canlı görünümlü, özel tasarım şişesiyle dikkat çekici... Damakta meyvesim tatlar önde nektarin, kayısı, şeftali... Damak burunla uyumlu ortanın çok az üzerinde gövdesiyle dengeli ve yumuşak içimli roze... Düşük asitti ve öne çıkan meyvemsi dokunuşlar dikkat çekici orta uzunluktaki finalinde meyvemsi tatlar ve hafif bir acımsı tuşlar kalıyor.
85.39/22/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy