Chateau de Beaucastel Blanc Cuvee Vieilles Vignes Roussanne 2007

bolge: Chateauneuf du Pape ulke: Fransa marka: Chateau de Beaucastel yıl: 2007 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Rousanne
Chateau de Beaucastel Blanc Cuvee Vieilles Vignes Roussanne 2007.Gusto şarap kulubü, 22 Aralık 2011 2012 The Marmara İstanbul.Châteauneuf du Pape’ı Keşfetmek temalı tadımda açıldı.Ortama 70 yaşındaki bağlardan gelen %100 Roussanne, üzümlerinden yapılmış beton küvlerde ve meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Robert Parker 97 , Wine Spectator 95, Stephen Tanzer 94 puan. Alkol:% 14
Ahmet Gök
Parlak limon çiçeği sarısı, canlı ve berrak görünümlü. Burunda toprak, fıçı, tütün, elma, hanımeli, greyfurt, badem ve bal. Damakta orta gövdeli ve asit yüksek olmasına rağmen yüksel alkol karşısında biraz geride kalmış gibi orta uzunluktaki finalinde ferahlatıcı egzotik meyve tatları kalıyor.
88.82/21/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy