Chateau Coutet 2003

bolge: Barsac ulke: Fransa marka: Château Coutet yıl: 2003 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Semillion, Savugnon Blanc, Muscadelle

Chateau Coutet 2003, Şarap Dostları Derneği Sauternes Tadımında açıldı.Robert Parker 93-96 puan. Wine Spectator:95 puan.Stephen Tanzer 92 puan

Dr.Gürcan Vural
Açık saman sarısı renkli, temiz görünümlü, burunda kuru üzüm, yasemin, limon, portakal kabuğu, ıhlamur, vanilya, çay, bal, beyaz kavun aromaları alınan, damakta dengeli, orta gövdeli ve orta-uzun bitişli çok sevimli bir şarap. Aperatif olarak kuru üzüm ve soğutulmuş taze badem ile öneririm.
91.05/29/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy