Chateau Bovila 2008

bolge: Cahors ulke: Fransa marka: Chateau Bovila yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Malbec,Merlot
Chateau Bovila 2008. Cahors da yetişen 80 % Malbec - 20 % Merlot üüzmlerinden geleneksel yöntemle elle toplanan üzümlerden yapılmış. Beton küvlerde fermantasyon sürecini tamamlamış 6 fıçılarda dinlendirilmiş. Sınırlı filtrasyon yapılmamış, vigneron şarabı. Médaille de Bronze au Concours Général Agricole de Paris 2012. Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Canlık ve parlak yakut görünümlü... Renk hafif açılmaya başlamış... Buurndan zengin meyvemsi kiraz, kuş üzümü... Damak burunla uyumlu ortanın az üzerinde dolgun ve kaygan bir gövdeye sahip...Damakta kiraz, vanilya, tütün kendini belli ediyor... Bugünlerde tam keyifli içim olgunluğunda... Orta uzunluktaki finalinde kırmızı meyve dokunuşları kalıyor.
87.77/5/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy