Champagne Pol Roger Cuvee Sir Winston Churchill Millesime 2002

bolge: Champagne ulke: Fransa marka: Champagne Pol Roger yıl: 2002 tur: Köpüklü Şaraplar üzüm: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier
Champagne Pol Roger Cuvee Sir Winston Churchill Millesime 2002. Sir Winston Churchill anısına Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier üzümlerinden klasik şampanya kupajı.Wine Enthusiast 98,Wine Spectator 95,La Revue du Vin de France19 puan. Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Parlak beyaz altın görünümlü, uzun ve ince baloncuklarıyla keyifli… ilk burundan kendini hiseettiren maya, fındık ve kızarmış beyaz ekmek kokularını mineralsi tatlar izliyor… Damakta daha da zenginleşen şarap yaşına göre oldukça diri ve canlı duruyor… İnce ve zarif köpükleri damakta dans ediyor… uzun ve ferahlatıcı finaliyle keyifli..
95.85/12/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy