Champagne Jacques Selosse Brut Rose NV

bolge: Champagne ulke: Fransa marka: Champagne Jacques Selosse yıl: NV tur: Köpüklü Şaraplar üzüm: Chardonay, Pinot Noir
Champagne Jacques Selosse Brut Rose NV. Champagne Gran Cru, %90 Chardonay,%10 Pinot Noir üzümlerinden yapılmış.Robert Parker The Wine Advocate 96, Vinous Antonio Galloni94,Stephen Tanzer 93,Jancis Robinson17.5, La Revue du Vin de France 18,Gault & Millau 18 puan.Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Göze keyifli gelen minik mink pembe baloncuklarıyla, pembe gül ile somon sarısı arası görünümlü… Burunda zengin çiçeksi ve meyvemsi çağrışımlar… Damakta oldukça diri, güçlü bir aromatik yapıya, zengin bir meyvesi yoğunluğa sahip… Uzun sayılabilecek finalinde keyifli mineralsi tatlar kalıyor..
93.75/13/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy