Chamlıja Narince 2011.

bolge: Kırklareli ulke: Türkiye marka: İrem Çamlıca Bağcılık ve Şarapçılık yıl: 2011 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Narince

Chamlıja Narince 2011. Chamlıja Şarapları'nın, Akören Köyü Istranca Dağları'ndaki bağlarından yetişen % 100 Narince üzümlerinden yapılmış.Karbon buzuyla üzümlerin soğutulmuş, salkım ayıklaması yapılmaksızın salkımların bütün olarak sıkılmış,vinifikasyonu sürecini paslanmaz çelik tanklarda tamamlamış, paslanmaz çelik tanklarda tortusuyla beraber yaşlandırılmış.. Alkol:%12.5

Ahmet Gök
Canlı ve parlak limon çiçeği görünümlü... Burunda zengin mineralsi, meyvemsi ve çiçeksi çağrışımlar.... Narenciye, sarı erik, tatlı yeşil elma, tatlı sulu armut... Damak burunla uyumlu... Damakta yüksek asiti ve hafif geride alkolu ve zengin meyveleriyle iyi konsantre olmuş. Aromatik,temiz ve ferahlatıcı bir şarap. Orta uzunlukta ki finalinde meyvemsi tatlara ve asit canlılığı kalıyor...Bugünlerde keyifle içilmeli iyi bir ilk narenciye örneği.
90.34/5/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy