Château Pichon Longueville Comtesse de Lalande 2001

bolge: Pauillac ulke: Fransa marka: Château Pichon Longueville Comtesse de Lalande yıl: 2001 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon , Merlot , Cabernet Franc , Petit Verdot
Château Pichon Longueville Comtesse de Lalande 2001.Tadım Dostları Pauillac tadımında açıldı. Wine Spectator 92, Robert Parker 91 puan. Jancis Robinson 18 puan. Jean Mark Quarin 90 puan. Alkol %13
Ahmet Gök
Koyu bordo, canlı ve parlak. Burunda ıslak toprak, hafif animal tonlar, meşe, nane ve gerilerde yeşil biber. Burun damağa yakın hafif partiküller var. Orta gövdeli yüksek asitli rahat içimli bir şarap. Bitişi orta uzunlukta ve keyifli, sevenini her zaman mutlu edecek şaraplardan.
92.56/19/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy