Château D’Esclans Garrus 2007

bolge: Côtes de Provence ulke: Fransa marka: Chateau D Esclans yıl: 2007 tur: Roze Şaraplar üzüm: Grenache %70, Rolle %30

Château D’Esclans Garrus 2007. Jancis Robinson 18.5 puan, Wine Spectator 90 puan. 600 litrelik meşe fıçılarda dinlendirilmiş. %100'ü 80 yaşında olan grenache ve rolle üzüm bağları üzümlerinde yapılmış. Alkol: %13.6.

Ahmet Gök
Beyaza yakın açık pembe gül yaprağı renginde. Burunda çiçeksi tonlar, menekşe, şeftali, sarı erik. Damakta burunla uyumlu mineralsi dokunuşlar ve dolgun bir yapıya sahip. Düşük asit ve kaymaksı bir akıcılığı var. Finali uzun bitişte kalan nektarin insanı mutlu ediyor.Roze severlerin mutlaka tatması gereken bir şarap
92.23/25/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy